2019онд шагнагдсан инженер техникчүүд

МГФЗЗХолбоо нь салбарт ажиллаж байсан болон ажиллаж байгаа ахмад залуу үеийн инженер, техникчдээ шагналд тодорхойлж холбогдох газруудад бичгээр материалыг хүргүүлдэг.  2019 онд дараах инженерүүд шагнагдсан байна.

ОВОГ

НЭР

ТОДОРХОЙЛСОН ШАГНАЛ

ОЛГОХ ГАЗАР

1

Батбэх

Баттүвшин

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

2

Шовгор

Энхжаргал

“Газрын харилцааны тэргүүний ажилтан”

Барилга хот байгуулалтын яам

3

Тэгшжаргал

Чулуунбат

“Газрын харилцааны тэргүүний ажилтан”

Барилга хот байгуулалтын яам

4

Баатар

Эрдэнэбат

“Газрын харилцааны тэргүүний ажилтан”

Барилга хот байгуулалтын яам

5

Базархүү

Дамдинбазар

“Газрын харилцааны тэргүүний ажилтан”

Барилга хот байгуулалтын яам

7

Ганжид

Найдансүрэн

“Тэргүүний барилгачин”

Барилга хот байгуулалтын яам

8

Борхүү

Батмөнх

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

9

Батсүх

Номин-Эрдэнэ

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

10

Гомбо

Оюунчимэг

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

11

Рагчаа

Сүх-Очир

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

12

Пэрэнлэй

Энх-Амгалан

“Газрын харилцааны тэргүүний ажилтан”

Барилга хот байгуулалтын яам

13

Ганбаатар

Ганбат

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

14

Дашдаваа

Батжил

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

15

Алтансүх

Баярбат

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

16

Хишигбуян

Дэлгэрсүрэн

“Барилга хот байгуулалтын яамны хүндэт жуух бичиг”

Барилга хот байгуулалтын яам

17

Туул

Энхбаатар

Монголын залуучуудын холбооны Тэргүүний залуу алтан медаль

Барилга хот байгуулалтын яам

18

Туул

Энхбаатар

Монголын залуучуудын холбооны Тэргүүний залуу алтан медаль

Монголын залуучуудын холбоо

19

Тагарваа

Нямдагва

Монголын залуучуудын холбооны Тэргүүний залуу алтан медаль

Монголын залуучуудын холбоо

20

Сэлэнгэ

Бунданхорол

Монголын залуучуудын холбооны Тэргүүний залуу алтан медаль

Монголын залуучуудын холбоо

21

Эрдэнэ

Энхзаяа

Монголын залуучуудын холбооны Тэргүүний залуу алтан медаль

Монголын залуучуудын холбоо

22

Рэнцэндорж

Бүтэмж

Хөдөлмөрийн алдар медаль

Монголын залуучуудын холбоо